Wynajem 4×4

Czy wyobrażałeś sobie, że wyjeżdżasz na wyprawę off-roadową, śpisz pod namiotem, gotujesz na kuchence a czas spędzasz na łonie natury. Teraz możesz wybrać się na taką przygodę na Podlasiu.

Oferujemy wynajem w pełni wyposażonych Land Roverów Discovery wraz z namiotami dachowymi i zestawem sprzętu turystycznego niezbędnego do wygodnego funkcjonowania na biwaku.

Wyposażenie

Każdy samochód jest wyposażony w namiot dachowy umieszczony na dachu pojazdu i drugi klasyczny namiot automatyczny Quechua, 2 karimaty. Krzesełka turystyczne, stolik oraz butlę z gazem i palnik. Opcjonalnie możecie rozszerzyć wyposażenie pojazdu o lodówkę sprężarkową, kabinę prysznicową i prysznic kempingowy.

Twój przewodnik po regionie

Dodatkowo, udostępniamy każdemu z wynajmujących dostęp do naszej aplikacji RBReader z 2 roadbookowymi trasami w naszej okolicy. Możecie się z nimi wybrać na terenowe wycieczki po okolicy i zwiedzić sąsiedztwo Kanału Augustowskiego. Dostaniecie od nas także wykaz miejsc gdzie będziecie mogli spędzić noc i rozłożyć wasz biwak off-road.

Aktywnie na Podlasiu

Jest to nowa opcja turystyczna w naszym regionie. Dzieki niej możecie jeszcze bardziej aktywnie zaplanować Wasz pobyt na Suwalszczyźnie i Podlasiu. Dzień z kajakami, wyprawa quadami, dzień z rowerami i wyjazd 4×4 samochodami terenowymi. To może być rok naprawdę Aktywnej Turystyki. Zaplanuj swój przygodowy wyjazd już teraz

Cennik:

Samochody z namiotami dachowymi i ekwipunkiem:
1 dzień Pon-Czw: 399 zł (od godziny 11.00 do godziny 10.00 następnego dnia)
Weekend (Pn-Nie): 999 zł (od godziny 11.00 w piątek do godziny 21.00 w Niedzielę)
Kaucja zwrotna: 2500 zł (karta kredytowa lub gotówka)
Opcje dodatkowe:
zwrot auta w poniedziałek do 10.00: +150 zł (dotyczy opcji weekendowej)
prysznic turystyczny z kabiną: 30 zł/dzień, 70 zł/weekend
lodówka sprężarkowa 12V/220V: 40 zł/dzień, 100 zł/weekend

Rezerwuj

Rozpocznij rozmowę
1
Rezerwacja ?
Chcesz wynająć terenówkę?
Powered by