Paintball

Rozgrywki paintball

Paintball – co to jest?

Paintball to gra militarna, w której strategia odgrywa bardzo ważną rolę . Gracze przebrani w mundury lub uniformy maskujące będą toczyć ze sobą walkę z użyciem karabinków pneumatycznych, w których amunicją są kule wypełnione farbą. Trafienie przeciwnika to skuteczne oznaczenie go farbą z rozbitej kulki paintballowej. Amunicja z różnokolorowym wypełnieniem potrafi osiągać prędkość 90 m/s!

Gra paintball

Poligon paintballowy

Gra toczy sie na specjalnie przygotowanych polach tzw. poligonach lub na zaaranżowanym do tego celu terenie. Może to być las, pagórki bądź opuszczone budynki starego PGRu. Do każdego rodzaju terenu można dopasować scenariusz gry paintball i dzięki temu rozgrywka nabiera większego realizmu i staje się ciekawsza.

strzrelanie na poligonie paintball

Sprzęt paintball i rekwizyty

Posiadamy bogaty wachlarz rekwizytów, które uatrakcyjnią grę. Są to wojskowe skrzynie, radiostacje, apteczki, sejfy.
Dodatkowe akcesoria, pozwalają stworzyć ciekawy scenariusz, wokół którego toczą się rozgrywki. Możemy także przygotować mapki z zadaniami i identyfikatory graczy. Każdy z uczestników zostanie wyposażony w maskę, kombinezon ochronny oraz karabinek paintballowy z butlą w której znajduje się sprężone powietrze służące do miotania kulek. Charakterystyczny magazynek przyczepiony do markera nazywamy hopperem.

maski paintball

Markery – karabinki paintballowe

Nasz sprzęt to 20 markerów paintball firmy Tippmann. Maski ochronne, mundury, hoppery i faty – magazynki zapasowe. Każdy uczestnik zostaje oznaczony w specyficzny sposób co pozwala odróżnić członków swojej drużyny od przeciwników na polu walki.

Rezerwuj

Rozpocznij rozmowę
1
Rezerwacja ?
Cześć, jak możemy ci pomóc?
Powered by