Łucznictwo

Przygotowane stanowsko łucznicze

Łuk, Robin Hood i Olimpiada

Rywalizacja w turniejach łuczniczych to wielowiekowa tradycja. Łuk to jedna z najstarszych znanych człowiekowi broni miotających. Umiejętne władanie nią zawsze wzbudzało podziw i uznanie. Któż z nas nie oglądał z zapartym tchem przygód Robin Hooda i jego popisów strzeleckich? Kobiety również zapisały się na kartach historii łucznictwa jako Amazonki, które celnie miotały strzałami z grzbietów swych wierzchowców. Sztuka ta cieszy się w dalszym ciągu niesłabnącą popularnością a nawet stała się dyscypliną olimpijską. W wielu krajach Azji środkowej jest dyscypliną narodową.

Stanowisko łucznicze

Łucznictwo na imprezach integracyjnych

Proponujemy organizację turnieju łuczniczego podczas Waszej imprezy integracyjnej. Może stać się on główną atrakcją lub jedną z konkurencji większego eventu. Kilka torów strzeleckich z różnymi typami łuków zainteresują zarówno mężczyzn jak i kobiety (chyba kojarzycie Amazonki?). Jest to dyscyplina strzelecka, która równie mocno angażuje płeć piękną i przystojną 🙂

Turniej łuczniczy na imprezie integracyjnej

Stanowisko Łucznicze

Stanowisko łucznicze może być również jednym z dodatkowych zadań na trasie Imprezy na Orientację, doskonałym przerywnikiem urozmaicającym imprezę i umożliwiający zdrową rywalizację pomiędzy uczestnikami. Nasi instruktorzy pomogą zaprzyjaźnić się z łukiem, odpowiednio napiąć cięciwę i celnie wypuścić strzałę jak najbliżej środka słomianki.

Rezerwuj

Rozpocznij rozmowę
1
Rezerwacja ?
Cześć, jak możemy ci pomóc?
Powered by