Imprezy integracyjne dla firm

Organizujemy imprezy integracyjne i firmowe. Jesteśmy specjalistami w zakresie team-buildingu. Posiadamy 15-letnie doświadczenie w naszej branży i mamy na swoim koncie tysiące zorganizowanych eventów. Nasi klienci to zarówno korporacje, duże firmy, instytucje państwowe i samorządowe, jak również mniejsze kilkuosobowe, rodzinne firmy.

Integracja jest coraz częściej wykorzystywana jako element poprawiający komunikację i atmosferę w pracy. Dzięki wspólnym przygodom imprezy integracyjne scalają zespół i pozwalają lepiej poznać się współpracownikom. Organizując imprezy firmowe na Podlasiu, staramy się przekładać naszą pasję i doświadczenie, aby nasze wydarzenia przysłużyły się Twojej firmie.

imprezy firmowe tematyczne

Obsługujemy klientów z całego kraju, jednak najczęściej gościmy na firmowej integracji delegacje z Białegostoku, Suwałk, Augustowa, Ełku i Giżycka. Działamy na Podlasiu i Mazurach. Zapraszamy na imprezy integracyjne i przygodę na Podlasiu firmy z całej Polski.

Organizujemy wszelakie aktywności, takie jak: spływy kajakowe, wycieczki 4×4, przejażdżki na quadach, paintball, techniki linowe, strzelectwo łucznicze i wiatrówkowe oraz imprezy na orientację. Z nami możesz udać się na terenową wycieczkę połączoną z oryginalnymi zadaniami okraszoną dodatkowymi ciekawymi wyzwaniami, które sprawią, że impreza integracyjna będzie niezapomnianym przeżyciem.

team-building

Urozmaicamy wyjazdy firmowe

Oprócz aktywności outdorowych organizujemy wieczory i zabawy tematyczne. Z nami każda impreza integracyjna będzie wyjątkowa. Przeniesiemy się do nielegalnej jaskini hazardu prowadzonej przez Ala Capone lub na party plażowe z tancerkami prosto z Hawajów. A może wolicie pobawić się w mechaników-konstruktorów i spróbować swoich sił składając pojazdy z różnych, czasami wydawałoby się niepotrzebnych i niepasujących do siebie, elementów?

Możemy także przenieść się w odległe czasy średniowiecza i rozegrać grę RPG, której scenariusz rozgrywa się gdzieś w małej wiosce na pograniczu, a naszym zadaniem będzie rozwikłanie zagadki znikających zapasów i trzody.

przygotowanie sprzętu na imprezę integracyjną

Profesjonalne imprezy integracyjne

Nasi instruktorzy to doświadczeni praktycy. Dawno, w młodzieżowych czasach kiedy każdy z nas działał w harcerstwie, Polskim Towarzystwie Turystyczno-Krajoznawczym lub w Lidze Obrony Kraju zostaliśmy zarażeni turystyką aktywną, survivalem i sportami ekstremalnymi. W naszej ekipie znajdziecie przewodników, instruktorów turystyki kwalifikowanej, Przodowników PTTK, ratowników medycznych i byłych żołnierzy. Wszyscy staramy się przekazać naszą pasję uczestnikom, którzy przyjeżdżają na imprezy integracyjne na Podlasie i Mazury.

Jeżeli chcesz zintegrować swój zespół na południu Polski, zapraszamy do naszej bazy na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Organizacja imprez integracyjnych na Śląsku i Jurze.

Kompleksowo przygotowujemy imprezy integracyjne oraz spotkania firmowe. Zapewniamy zakwaterowanie, wyżywienie i catering oraz atrakcje w terenie. Nasze doświadczenie i obecność na rynku usług turystycznych od 2005 roku są doskonałym gwarantem, że zorganizowane przez nas imprezy firmowe będę na najwyższym poziomie i spełnią oczekiwania najbardziej wymagających osób. Wysoka jakość świadczonych usług jest dla nas priorytetem.

Imprezy integracyjne

Atrakcje na imprezy integracyjne

Dbamy o to, aby organizowane przez nas imprezy firmowe były jak najbardziej atrakcyjne. W przygotowanej ofercie dostępnych jest szereg atrakcji, które z pewnością zachwycą nie tylko miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu. Szaleństwo na kajakach czy paintballu zakończone ogniskiem to sposób na integrację zespołu, która z czasem może zaowocować sukcesami podczas realizacji codziennych obowiązków.

W naszej ofercie znaleźć można:

  • spływy kajakowe
  • wycieczki off-road samochodami terenowymi i quadami
  • imprezy na orientację
  • techniki linowe
  • paintball
  • strzelectwo wiatrówkowe (statyczne – strzelnica i dynamiczne – tor strzelecki)
  • łucznictwo
  • nordic walking

Kajaki

Catering polowy na imprezy firmowe

Organizujemy wyżywienie w formie ognisk lub grilla na biwakach i popasach podczas imprez integracyjnych. Nasza kuchnia polowa nada wyjątkowy klimat Waszej integracji. Posiadamy węgierskie kociołki ogniskowe, żeliwne garnki pieczonkowe, mongolskie piecyki kuchenne, ukraińskie sztampory szaszłykowe – przygotujemy dla Was oryginalne menu. Rozstawimy namioty i ławostoły, pozwolimy cieszyć się posiłkiem na łonie natury.

Wiejski stół

Kuchnia polowaSzaszłyki

Rezerwuj

Rozpocznij rozmowę
1
Rezerwacja ?
Cześć, jak możemy ci pomóc?
Powered by