Jałowy Róg Stanica Wodna PTTK

Integracja dla firm

Organizujemy imprezy integracyjne i firmowe. Jesteśmy specjalistami w zakresie team-buildingu. Nasze doświadczenie to już 15 lat i tysiące zorganizowanych eventów. Nasi klienci to zarówno korporacje i duże firmy, instytucje państwowe i samorządowe jak mniejsze kilkuosobowe i rodzinne firmy.

Integracja jest coraz częściej wykorzystywana jako element poprawiający komunikację i atmosferę w pracy. Dzięki wspólnym przygodom imprezy integracyjne scalają zespół i pozwalają lepiej poznać się współpracownikom. Staramy się przekładać nasza pasję i doświadczenie aby nasze wydarzenia przysłużyły się Twojej firmie.

Obsługujemy klientów z całego kraju ale najczęściej przyjeżdżacie do nas na firmową integrację z Białegostoku, Suwałk, Augustowa, Ełku i Giżycka. Działamy na Podlasiu i Mazurach. Zapraszamy na imprezy integracyjne i przygodę na Podlasie firmy z całej Polski.

Organizujemy wszelakie aktywności takie jak: spływy kajakowe, wycieczki 4×4, przejażdżki na quadach, paintball techniki linowe, strzelectwo łucznicze i wiatrówkowe oraz imprezy na orientację. Z nami możesz się udać na terenową wycieczkę połączoną z oryginalnymi zadaniami okraszoną dodatkowymi ciekawymi wyzwaniami, które sprawią, że impreza integracyjna będzie niezapomnianym przeżyciem.

Oprócz aktywności outdorowych organizujemy wieczory i zabawy tematyczne. Z nami przeniesiesz się do nielegalnej jaskini hazardu prowadzonej przez Ala Capone lub na party plażowe z tancerkami prosto z Hawajów. A może wolicie pobawić się w mechaników konstruktorów i spróbować swoich sił składając pojazdy z różnych czasami wydawałoby się nie potrzebnych i niepasujących do siebie elementów.

Możemy także przenieść się w odległe czasy średniowiecza i rozegrać grę RPG, której scenariusz rozgrywa się gdzieś w małej wiosce na pograniczu a naszym zadaniem będzie rozwikłanie zagadki znikających zapasów i trzody.

Nasi instruktorzy to doświadczeni praktycy. Zarażeni turystyką aktywną, survivalem i sportami ekstremalnymi zostaliśmy już dawno w młodzieżowych czasach kiedy każdy z nas działał w harcerstwie, Polskim Towarzystwie Turystyczno-Krajoznawczym lub w Lidze Obrony Kraju. W naszej ekipie znajdziecie przewodników, instruktorów turystyki kwalifikowanej, Przodowników PTTK, ratowników medycznych i byłych żołnierzy. Wszyscy staramy się przekazać naszą pasję uczestnikom którzy przyjeżdżają na imprezy integracyjne.

Jeżeli chcesz zintegrować swój zespół na południu Polski zapraszamy do naszej bazy na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Organizacja imprez integracyjnych na Śląsku i Jurze.